4 Replies to “Opinie o szkole”

 1. Aneta

  Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia. Uczyłam się już wcześniej hiszpańskiego, ale potem miałam długą przerwę i prawie wszystko zapomniałam. Jednak muszę powiedzieć, że dopiero Itziar w sposób bardzo jasny wytłumaczyła mi niektóre zawiłości gramatyki hiszpańskiej. Wiem, że nie każdy native gwarantuje wysoki poziom nauczania, ale Itziar jest świetnie przygotowana metodycznie i potrafi w sposób ciekawy uczyć swojego ojczystego języka. Nie korzysta wyłącznie z książki strona, po stronie jak to bywa w innych szkołach, tylko na każde zajęcia ma przygotowane dodatkowe ćwiczenia, gry i inne ciekawe metody pozwalające jak najlepiej zapamiętać poszczególne elementy hiszpańskiej gramatyki. Jeżeli chcesz się nauczyć mówić w tym pięknym języku to na pewno Itziar i prowadzona przez nią Academia Lorca jest strzałem w dychę! Ja szczerze polecam

  Reply
 2. Tomasz

  Szczerze mówiąc to chyba jedyna mi znana szkoła na Śląsku, gdzie można nauczyć się języka naprawdę. Dla mnie ważne było rozmawianie na zajęciach a nie tylko wypełnianie ćwiczeń. Itziar wie jak uczyć. Jeśli ktoś chce się poważnie zacząć uczyć języka to chyba tylko w tej Szkole,. Dla mnie to wogóle inna jakość nauki. Pozdrawiam.

  Reply
 3. Zofia

  Uczęszczałam kiedyś na kurs hiszpańskiego w Madrycie i zapewniam, że sam fakt uczenia się w Hiszpanii nie gwarantuje, że nauczymy się szybciej i lepiej, największy wpływ na to, poza naszą motywacją, ma nasz nauczyciel.
  Itziar jest wspaniale przygotowana merytorycznie a także mówi po polsku, w związku z czym ucząc potrafi nam pokazać podobieństwa i różnice języka hiszpańskiego do naszego języka, co znacznie ułatwia zrozumienie, szczególnie w przypadku gramatyki.
  Na zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera. Zachęcam wszystkich, którzy szukają odpowiedniego miejsca do nauki języka hiszpańskiego, aby odwiedzili Akademię Lorca.

  Reply
 4. Eliza

  Pamiętam moment, w którym zobaczyłam zapisy na kurs w szkole Itziar Lanas po raz pierwszy i kiedy się zapisałam…Strzał w dziesiątkę! Ta szkoła to magia :-). Jeśli ktoś ma ochotę lub potrzebę nauczyć się tego języka to jest to jedyny adres.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.