5 Replies to “Opinie o szkole”

 1. Aneta

  Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia. Uczyłam się już wcześniej hiszpańskiego, ale potem miałam długą przerwę i prawie wszystko zapomniałam. Jednak muszę powiedzieć, że dopiero Itziar w sposób bardzo jasny wytłumaczyła mi niektóre zawiłości gramatyki hiszpańskiej. Wiem, że nie każdy native gwarantuje wysoki poziom nauczania, ale Itziar jest świetnie przygotowana metodycznie i potrafi w sposób ciekawy uczyć swojego ojczystego języka. Nie korzysta wyłącznie z książki strona, po stronie jak to bywa w innych szkołach, tylko na każde zajęcia ma przygotowane dodatkowe ćwiczenia, gry i inne ciekawe metody pozwalające jak najlepiej zapamiętać poszczególne elementy hiszpańskiej gramatyki. Jeżeli chcesz się nauczyć mówić w tym pięknym języku to na pewno Itziar i prowadzona przez nią Academia Lorca jest strzałem w dychę! Ja szczerze polecam

  Reply
 2. Tomasz

  Szczerze mówiąc to chyba jedyna mi znana szkoła na Śląsku, gdzie można nauczyć się języka naprawdę. Dla mnie ważne było rozmawianie na zajęciach a nie tylko wypełnianie ćwiczeń. Itziar wie jak uczyć. Jeśli ktoś chce się poważnie zacząć uczyć języka to chyba tylko w tej Szkole,. Dla mnie to wogóle inna jakość nauki. Pozdrawiam.

  Reply
 3. Zofia

  Uczęszczałam kiedyś na kurs hiszpańskiego w Madrycie i zapewniam, że sam fakt uczenia się w Hiszpanii nie gwarantuje, że nauczymy się szybciej i lepiej, największy wpływ na to, poza naszą motywacją, ma nasz nauczyciel.
  Itziar jest wspaniale przygotowana merytorycznie a także mówi po polsku, w związku z czym ucząc potrafi nam pokazać podobieństwa i różnice języka hiszpańskiego do naszego języka, co znacznie ułatwia zrozumienie, szczególnie w przypadku gramatyki.
  Na zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera. Zachęcam wszystkich, którzy szukają odpowiedniego miejsca do nauki języka hiszpańskiego, aby odwiedzili Akademię Lorca.

  Reply
 4. Eliza

  Pamiętam moment, w którym zobaczyłam zapisy na kurs w szkole Itziar Lanas po raz pierwszy i kiedy się zapisałam…Strzał w dziesiątkę! Ta szkoła to magia :-). Jeśli ktoś ma ochotę lub potrzebę nauczyć się tego języka to jest to jedyny adres.

  Reply
 5. Daniel

  Jeśli szukasz dobrej szkoły języka, w której z przyjemnością będziesz uczyć się języka hiszpańskiego w ciekawy sposób to bingo! Przewagą Academii Lorca jest to, że Itziar jest hiszpanką, więc najlepiej wie co jest niezbędne i ważne w języku hiszpańskim. Zajęcia są zróżnicowane i ciekawe. Nie realizowaliśmy jedynie podręcznika a różnego typu materiały dodatkowe i gry oraz słuchaliśmy muzyki. Pomimo, że nie jest to typowy kurs konwersacyjny, trzeba dużo mówić – duży plus. Lekcje nie są monotonne, co jest częste w wielu innych szkołach językowych. Itziar jest bardzo pozytywną i otwartą osobą, co tworzy bardzo sprzyjającą atmosferę do nauki. Zdecydowanie polecam, bo warto!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.